Μετά από ένα μοιρασμένο παιχνίδι στο Δημοτικό γήπεδο της Λειβαδιάς η ομάδα μας παρα την προσπάθεια δεν κατάφερε να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα γνωρίζοντας την ήττα από την ομώνυμη τοπική ομάδα με 1-0 χάρη στο γκολ που σημείωσε για τους γηπεδούχους ο Ιωαννίδης στο 31'.

Λήξη αγώνα.

94' Τεράστια ευκαιρία με τον Efford. Ο Αμερικανός έπιασε ένα πλασέ απ' το ύψος της μεγάλης περιοχής η μπάλα κατέληξε λίγα μέτρα πάνω απ' την εστία.

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

86' Τσάπρας αντί Συμελίδη για τον Λεβαδειακό.

83' Ο Bote περνάει στο ματς αντί του Προβυδάκη.

79' Πλασέ του Ορφανίδη η μπάλα ψηλά άουτ.

73' Βγαίνει ο Μπουρσέλης και την θέση του παίρνει ο Αζίζι. Από πλευράς Λεβαδειακού ο Ορφανίδης αντί του Μάντζιου.

72' Πλασέ του Μάντζιου η μπάλα λίγο πάνω απ' την εστία του Κατσιμήτρου.

71' Κίτρινη κάρτα στον Efford.

70' Μπαλιά του Προβυδάκη στον Ροβίθη, ο οποίος πιάνει με την μία το πλασέ που καταλήγει στην αγκαλιά του Bajic.

66' Ο Μάντζιος βρέθηκε επικίνδυνα στην περιοχή, αλλά το πλασέ του εξουδετέρωσε ο Κατσιμήτρος.

65' Πλασέ του Νίκα μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος.

64' Αλλαγή για την ομάδα μας με τον Κοιλιάρα να περνάει στο ματς αντί του Μπούση.

63' Κεφαλιά του Ροβίθη απ' το ύψος του πέναλτι η μπάλα έξω.

62' Σέντρα του Τσέλιου μς καλές προϋποθέσεις, δεν προλαβαίνει να πάρει την κεφαλιά ο Ροβίθης.

60' Κεφαλιά του Μάντζιου από πλεονεκτική θέση η μπάλα λίγο έξω.

49' Ο Προβυδάκης προσπάθησε να περάσει ανάμεσα από δύο αντίπαλους ποδοσφαιριστές, με αποτέλεσμα να πέσει άτσαλα στο έδαφος. Φάνηκε αρχικά να χάνει τις αισθήσεις του και υπήρξε έτσι αναστάτωση. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα που βρισκόταν στο έδαφος σηκώθηκε και ξαναμπήκε στο ματς δείχνοντας ότι δεν ήταν κάτι σοβαρό.

Ξεκινάει το δεύτερο μέρος. Δίχως αλλαγές οι δύο ομάδες.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στην Λειβαδιά.

44' Σουτ του Βήχου, αποκρούει εντυπωσιακά ο Κατσιμήτρος και εν συνεχεία ο Συμελίδης πιάνει ένα καλό εξίσου σουτ που καταλήγει έξω.

36' Μεγάλη στιγμή για την ομάδα μας! Ο Μπουρσέλης κάνει μια εξαιρετική κίνηση προς την περιοχή, πιάνει το δυνατό σουτ με τον Bajic να αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ.

33' Κίτρινη κάρτα στον Πέϊο για μαρκάρισμα στον Συμελίδη.

31' ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό. Ο Ιωαννίδης με ατομική ενέργεια μπήκε στην περιοχή, πλάσαρε σωστά ανοίγοντας το σκορ.

30' Όμορφη ενέργεια απ' τον Προβυδάκη απ' τα δεξιά, έκανε το σουτ η μπάλα πέρασε παράλληλα της εστίας έξω.

28' Γυριστό σουτ του Αργυρόπουλου απ' τα αριστερά, η μπάλα κοντράρει στον Μπούση και καταλήγει κόρνερ για τους γηπεδούχους.

20' Γυριστή κεφαλιά του Angoua η μπάλα περνάει λίγο δίπλα απ' το δεξί κάθετο δοκάρι του Κατσιμήτρου.

8' Σουτ του Κοζορώνη η μπάλα αρκετά μέτρα εκτός.